Strefa Chwały KIDS

Szukasz wartościowego i rozwijającego zajęcia dla dzieci? Skorzystaj z naszych podpowiedzi, jak w twórczy i kreatywny sposób spędzić rodzinną niedzielę.

Strefa Chwały Kids w wersji online to przede wszystkim dużo ciekawych i rozwijających materiałów dla naszych najmłodszych strefowiczów. Wśród nich kolorowanki, krzyżówki, rebusy i inne atrakcje, które poza dobrą zabawą i rozwojem Twojego dziecka, dostarczą także treści duchowych dostosowanych do wieku Twojej pociechy.

Zabawa ze Strefą Chwały KIDS to:

treści z dobrym przekazem

rozładowanie trudnych emocji

w

aktywizacja obydwóch półkul mózgowych

j

przygotowanie do nauki pisania

V

poznawanie kolorów i kształtów

poznawanie Ewangelii

ćwiczenia motoryki dłoni

&

rozwój duchowy

ćwiczenie koncentracji i cierpliwości

pobudzenie wyobraźni i kreatywności

Specjalnie dla Twojego Dziecka i dla Ciebie przygotowaliśmy Kreatywny Pakiet Gier i Zabaw w formie pliku PDF. Pakiet ten nawiązuje do Ewangelii wszystkich niedziel w danym miesiącu. Jest to zestaw kolorowanek, gier i zabaw do wydrukowania, idealnych na czas podróży samochodem z dzieckiem lub na długie jesienno-zimowe wieczory. Pakiet będzie aktualizowany na początku każdego miesiąca. Zachęcamy do comiesięcznego wsparcia, by nie przegapić nowych materiałów.

Wszystko to otrzymasz za dowolną darowiznę. Minimalny koszt pokrycia produkcji naszych materiałów to 10 zł. Już teraz dziękujemy za Twoje serce i hojność! Każda większa wpłata to dla nas jeszcze więcej możliwości, by Całą Polskę czynić prawdziwą Strefą Chwały!