INFORMACJA PRASOWA

INFORMACJA PRASOWA

„Strefa Chwały 365” to nowa inicjatywa Stowarzyszenia Muza Dei dla wszystkich, którzy pragną żyć uwielbieniem na co dzień. Życie Strefą Chwały 365 dni w roku pozwoli na formację i tworzenie razem tej internetowej, ale jakże prawdziwej wspólnoty. Bogactwo tej nowej inicjatywy odkrywa strona www.strefachwaly365.pl.

„Strefa Chwały 365” to rozwinięcie odbywających się w Starym Sączu rekolekcji „Strefa Chwały Festiwal”. Wydarzenie to od prawie 30 lat ożywia rzeczywistość uwielbienia w Polsce. Głębia Ducha, znakomici mówcy i poziom realizacji to coś, co wpływa na setki wspólnot w Kościele. Strefa Chwały to także spotkania ludzi Nowej Kultury, opartej o Prawdę, Dobro i Piękno. Jak podkreślają organizatorzy, jest ogromna potrzeba, by Strefa Chwały przeniosła się także do sieci, by cała Polska mogła stać się prawdziwą Strefą Chwały, a wszyscy chętni mogli doświadczyć jej wspólnotowego wymiaru również w zaciszu domowym. I to każdego dnia!

Pragnieniem Muza Dei    jest bezpłatne udostępnienie jak najszerszej liczbie osób materiałów z poprzednich edycji Strefy Chwały, które były dostępne do tej pory tylko dla uczestników rekolekcji. Organizatorzy podkreślają, że ich wartość ma ogromną moc i realnie zmienia życie! Strefa Chwały słynie z obecności najlepszych mówców w Polsce. Wśród dotychczasowych gości Strefy byli m.in.: kard. Konrad Krajewski, abp Grzegorz Ryś, o. Tomasz Nowak OP, Marek Jurek, Tomasz Samołyk oraz czy Marcin Zieliński. Na stronie internetowej www.strefachwaly365.pl będzie także cały szereg niespodzianek dla dzieci oraz unikatowe kolędy, nagrane specjalnie dla sympatyków i uczestników Strefy Chwały – wydarzenia, w którym w realny sposób można uczestniczyć przez cały rok, rozpoczynając od adwentu i bliskich już Świąt Bożego Narodzenia.

To świetny pomysł, by Strefa Chwały nie zatrzymała się tylko na jednym wydarzeniu, które nie wystarcza na całoroczną formację. Przenieśliśmy Strefę Chwały do internetu – dzięki temu w tym roku dotarliśmy do kolejnych tysięcy osób. Również do tych, którzy z różnych powodów nie mogli wcześniej uczestniczyć w Strefie Chwały, odbywającej się co roku na Placu Papieskim w Starym Sączu. – mówi Andrzej Dubiel, Prezes stowarzyszenia Muza Dei.

Dlatego też stowarzyszenie Muza Dei zaprasza do wsparcia tej nowej inicjatywy. Strefa Chwały 365 to program całorocznego życia Strefą i tym, co jest jej sednem – życie uwielbieniem oraz głoszenie wszystkim, wszędzie i wszystkie sposoby. Na specjalnej stronie www.strefachwaly365.pl wszyscy chętni mogą w dogodnym dla siebie czasie słuchać pieśni chwały, dobrych konferencji oraz korzystać z bogactwa talentów ludzi, którzy gromadzą się w „strefowej” społeczności. Ważnym wydarzeniem kampanii będzie zorganizowanie dodatkowej Strefy Chwały ONLINE w lutym 2021 roku. Będzie to integralna część Strefy Chwały 365. Więcej informacji na wspomnianej stronie internetowej oraz na kanałach Muza Dei w mediach społecznościowych.

Organizatorem kampanii jest stowarzyszenie Muza Dei – nowoczesna organizacja pozarządowa, działająca na rzecz promocji polskiej kultury oraz budowania silnych więzi rodzinnych. W oparciu o trzy wyznaczniki – Prawda, Dobro, Piękno – pragnie budować Nową Kulturę, której fundamentem są wartości chrześcijańskie oraz bogata kultura Narodu Polskiego. Muza Dei organizuje wydarzenia artystyczne, warsztaty muzyczne, konferencje oraz spotkania profilaktyczne.

Więcej informacji:

Andrzej Dubiel

Prezes Muza Dei

mail: a.dubiel@muzadei.pl

tel.: 609 688 566