Strefa Chwały KIDS

Szukasz wartościowego i rozwijającego zajęcia dla dzieci? Skorzystaj z naszych podpowiedzi, jak w twórczy i kreatywny sposób spędzić rodzinną niedzielę.

Strefa Chwały Kids w wersji online to przede wszystkim dużo ciekawych i rozwijających materiałów dla naszych najmłodszych strefowiczów. Wśród nich kolorowanki, krzyżówki, rebusy i inne atrakcje, które poza dobrą zabawą i rozwojem Twojego dziecka, dostarczą także treści duchowych dostosowanych do wieku Twojej pociechy.

Zabawa ze Strefą Chwały KIDS to:

treści z dobrym przekazem

rozładowanie trudnych emocji

w

aktywizacja obydwóch półkul mózgowych

j

przygotowanie do nauki pisania

V

poznawanie kolorów i kształtów

poznawanie Ewangelii

ćwiczenia motoryki dłoni

&

rozwój duchowy

ćwiczenie koncentracji i cierpliwości

pobudzenie wyobraźni i kreatywności

Specjalnie dla Twojego Dziecka i dla Ciebie przygotowaliśmy Kreatywny Pakiet Gier i Zabaw w formie pliku PDF. Pakiet ten nawiązuje do Ewangelii wszystkich niedziel w danym miesiącu. Jest to zestaw kolorowanek, gier i zabaw do wydrukowania, idealnych na czas podróży samochodem z dzieckiem lub na długie jesienno-zimowe wieczory. Pakiet będzie aktualizowany na początku każdego miesiąca. Zachęcamy do comiesięcznego wsparcia, by nie przegapić nowych materiałów.

PROMOCJA NA PAŹDZIERNIK!

Wyjątkowo w październiku w ramach podziękowania za darowiznę wraz z pakietem miesięcznym otrzymasz Brulion Gier i Zabaw dla młodszych (3-6 lat) i nieco starszych dzieci (7-10 lat). Każda część zawiera 37 stron kolorowanek, gier i zabaw, przeznaczonych dla dzieci w wyznaczonym wieku.

Wszystko to otrzymasz za dowolną darowiznę. Minimalny koszt pokrycia produkcji naszych materiałów to 10 zł. Już teraz dziękujemy za Twoje serce i hojność! Każda większa wpłata to dla nas jeszcze więcej możliwości, by Całą Polskę czynić prawdziwą Strefą Chwały!