Patroni Strefy

Nie byłoby dobrych dzieł bez dobrych ludzi. Zrozumieliśmy to, widząc zapał, zaangażowanie i ciężką pracę wolontariuszy, setek osób tworzących Strefę Chwały, a także całego zespołu organizatorów i ludzi dobrej woli. Wiemy, że wspólnota tworzy taką przestrzeń, która po prostu pomaga szerzyć dobro. Mówiąc wprost – bez Ciebie niewiele się uda.

Mamy w planach wiele pięknych dzieł. Chcemy spotkać się na początku marca na Strefie Chwały online, by wspólnie wielbić Pana. Będzie to nasz czas wielkopostnych rekolekcji. Następnie uczcimy Zmartwychwstanie Pana koncertem, od którego zatrzęsie się otchłań! Przygotowujemy również dla Was pakiet Słowa – najlepszych materiałów ze wszystkich dotychczasowych edycji Strefy Chwały Festiwal oraz wciąż rozwijamy Strefę Chwały KIDS. A myślami jesteśmy jeszcze dalej… W dniach 8 do 13 lipca 2021 na Placu Papieskim w Starym Sączu spotkamy się na żywo na kolejnej edycji Strefa Chwały Festiwal. Ruszamy więc z promocją i rejestracją. Już nie możemy się doczekać!

Do wszystkich tych działań niezbędne są środki finansowe, dzięki którym będziemy mogli przybliżyć się do celu zawartego w haśle: „Cała Polska Strefą Chwały!”

Zapraszamy Cię do współtworzenia, kreowania i patronowania Strefie Chwały. Twoja regularna wpłata może sprawić, że dotrzemy z dobrymi treściami do kolejnych tysięcy osób, a w lutym 2021 spotkamy się na kolejnej edycji Strefy Chwały ONLINE. Wierzymy, że podobnie jak w lipcu 2020, uda się nam dotrzeć do kolejnych tysięcy osób, które z różnych powodów nie mogły nigdy przyjechać na Plac Papieski w Starym Sączu lub też do tych, którzy dzięki Twojemu wsparciu będą mieli szansę usłyszeć o Strefie Chwały po raz pierwszy.

Chcesz zostać Patronem Strefy? Wybierz kwotę, którą regularnie chcesz wspierać nasze działania, by z całej Polski czynić Strefę Chwały!

.