Strefa Chwały 2021

8-12 lipca 2021, Stary Sącz
stacjonarnie oraz online

Idea

Strefa Chwały Festiwal to rekolekcje uwielbieniowe połączone z wakacyjnym wypoczynkiem, które w tym roku stacjonarnie oraz online. Jest to spotkanie ludzi, którzy chcą budować swoje życie w oparciu o Ewangelię.

 

Weź udział w rekolekcjach, które od 28 lat ożywiają rzeczywistość uwielbienia w Polsce. Głębia Ducha, znakomici mówcy i poziom realizacji to coś, co wpływa na setki wspólnot w Kościele. Dołącz do nas!

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Czym jest Strefa Chwały Festiwal?

Uwielbienie i Słowo

Strefa Chwały to czas pełen uwielbienia i codziennej Eucharystii. Dobra muzyka i modlitwa stanowią przestrzeń wzrostu dla każdego!

Nowa Kultura

Podczas rekolekcji posługuje zespół Strefy Chwały, składający się z czołowych polskich muzyków chrześcijan, którzy zbliżają uczestników do Prawdy, Dobra i Piękna.

 

Rodzinne świętowanie

Nasze rekolekcje to przestrzeń dla całych rodzin. Gry, zabawy i zawody rodzinne są wspaniałą integracją całej Strefy Chwały.

 

Strefa Chwały Kids

Dla dzieci między 3. a 12. rokiem życia przygotowaliśmy specjalną Strefę Chwały Kids. Dzieci będą miały zapewnioną opiekę oraz swoje zajęcia pod okiem animatorów. Moc wspólnej zabawy, pracy artystycznej, modlitwy i śpiewu – to propozycja rekolekcyjna dla naszych najmłodszych uczestników. Ponadto przygotowaliśmy Art Strefę – interdyscyplinarne warsztaty dla dzieci i młodzieży, które są elementem Strefy Chwały Kids. Art Strefa to przestrzeń, w której młodzi ludzie mogą odkrywać swoje pasje poprzez zabawę z rówieśnikami i twórcze spędzanie czasu. Wiele tematycznych warsztatów związanych z zagadnieniami artystycznymi czy też sportem to doskonała okazja do rozwijania swoich pasji i talentów już od najmłodszych lat.

Strefa Chwały Young

Młodzież w wieku od 13 do 17 lat swoje rekolekcje przeżywa na Strefie Chwały Young. Prowadzący i animatorzy zapewniają młodym wiele interesujących zajęć, zabaw, pracy warsztatowej i artystycznej. Każdy uczestnik może wybrać dziedzinę, która go najbardziej pasjonuje. W ramach Art Strefy – interdyscyplinarnych warsztatów dla dzieci i młodzieży przygotowujemy wiele atrakcji i zajęć, które pomogą naszym młodym uczestnikom rozwinąć i odkryć swoje pasje i talenty. Jest to również przestrzeń zabawy z rówieśnikami oraz aktywnego i twórczego spędzania czasu. Wśród różnorodnych warsztatów przygotowaliśmy wiele ciekawych zajęć, m.in. artystycznych, sportowych i tanecznych. Wszystko to pod okiem wykwalifikowanych ekspertów w dziedzinie.

 

Zaproszeni goście

ks. bp Artur Ważny

Jacek Dziedzina

Marcin Zieliński

Dariusz Kowalski

Pozostałych gości oraz program wydarzenia przedstawimy wkrótce!

Organizatorzy i Partnerzy

Strefa Chwały Festiwal to dla mnie miejsce podejmowania przełomowych decyzji. To wspaniałe i inspirujące spotkanie, które owocuje na przestrzeni całego roku.

Arkadiusz Arkadio Zbozień

Zarejestruj się!

Dołącz do nas i bądź częścią Strefy Chwały Festiwal!

Kontakt

WSPÓŁPRACA, SPONSORZY, MEDIA

Andrzej Dubiel

+48 609 688 566
a.dubiel@muzadei.pl

BIURO REKOLEKCJI, REJESTRACJA RODZIN

Agnieszka Dubiel

+48 609 158 566
agnieszka.dubiel@muzadei.pl

REJESTRACJA

Emilia Iżyk

+48 517 318 531
e.izyk@muzadei.pl

LOGISTYKA, STREFA CHWAŁY YOUNG

Łukasz Iżyk

+48 517 120 134
l.izyk@muzadei.pl

PROMOCJA, SOCIAL MEDIA

Gabriela Magierowska

+48 576 250 091
g.magierowska@muzadei.pl

art strefa

Patrycja Piec

p.piec@muzadei.pl

MULTIMEDIA

Krzysztof Łęczycki

k.leczycki@muzadei.pl

ADMINISTRACJA

Barbara Gajdzik-Pawliszyn

+48 510 089 007
b.pawliszyn@muzadei.pl