Strefa Chwały 2021

8-12 lipca 2021, Stary Sącz
stacjonarnie oraz online

Idea

Strefa Chwały Festiwal to rekolekcje uwielbieniowe połączone z wakacyjnym wypoczynkiem, które w tym roku stacjonarnie oraz online. Jest to spotkanie ludzi, którzy chcą budować swoje życie w oparciu o Ewangelię.

 

Weź udział w rekolekcjach, które od 28 lat ożywiają rzeczywistość uwielbienia w Polsce. Głębia Ducha, znakomici mówcy i poziom realizacji to coś, co wpływa na setki wspólnot w Kościele. Dołącz do nas!

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Czym jest Strefa Chwały Festiwal?

Uwielbienie i Słowo

Strefa Chwały to czas pełen uwielbienia i codziennej Eucharystii. Dobra muzyka i modlitwa stanowią przestrzeń wzrostu dla każdego!

Nowa Kultura

Podczas rekolekcji posługuje zespół Strefy Chwały, składający się z czołowych polskich muzyków chrześcijan, którzy zbliżają uczestników do Prawdy, Dobra i Piękna.

 

Rodzinne świętowanie

Nasze rekolekcje to przestrzeń dla całych rodzin. Gry, zabawy i zawody rodzinne są wspaniałą integracją całej Strefy Chwały.

 

Strefa Chwały Kids

Dla dzieci między 3. a 12. rokiem życia przygotowaliśmy specjalną Strefę Chwały Kids. Dzieci będą miały zapewnioną opiekę oraz swoje zajęcia pod okiem animatorów. Moc wspólnej zabawy, pracy artystycznej, modlitwy i śpiewu – to propozycja rekolekcyjna dla naszych najmłodszych uczestników. Ponadto przygotowaliśmy Art Strefę – interdyscyplinarne warsztaty dla dzieci i młodzieży, które są elementem Strefy Chwały Kids. Art Strefa to przestrzeń, w której młodzi ludzie mogą odkrywać swoje pasje poprzez zabawę z rówieśnikami i twórcze spędzanie czasu. Wiele tematycznych warsztatów związanych z zagadnieniami artystycznymi czy też sportem to doskonała okazja do rozwijania swoich pasji i talentów już od najmłodszych lat.

Strefa Chwały Young

Młodzież w wieku od 13 do 17 lat swoje rekolekcje przeżywa na Strefie Chwały Young. Prowadzący i animatorzy zapewniają młodym wiele interesujących zajęć, zabaw, pracy warsztatowej i artystycznej. Każdy uczestnik może wybrać dziedzinę, która go najbardziej pasjonuje. W ramach Art Strefy – interdyscyplinarnych warsztatów dla dzieci i młodzieży przygotowujemy wiele atrakcji i zajęć, które pomogą naszym młodym uczestnikom rozwinąć i odkryć swoje pasje i talenty. Jest to również przestrzeń zabawy z rówieśnikami oraz aktywnego i twórczego spędzania czasu. Wśród różnorodnych warsztatów przygotowaliśmy wiele ciekawych zajęć, m.in. artystycznych, sportowych i tanecznych. Wszystko to pod okiem wykwalifikowanych ekspertów w dziedzinie.

 

Zaproszeni goście

Marcin Zieliński

Karol Sobczyk

ks. bp Artur Ważny

Dariusz Kowalski

Jacek Dziedzina

Tomasz Samołyk

Weronika Kostrzewa

ks. Józef Kloch

Wyślij nam swoją intencję

Podczas Strefy Chwały Festiwal 2021 będziemy modlić się w Waszych intencjach. Jeżeli chcesz przekazać nam swoją intencję możesz to zrobić wypełniając poniższy formularz.

Pobierz program rekolekcji

Kliknij poniżej i pobierz program na swój telefon, aby być na bieżąco!

Organizatorzy

Partnerzy

Sponsorzy

Patroni Medialni

Strefa Chwały Festiwal to dla mnie miejsce podejmowania przełomowych decyzji. To wspaniałe i inspirujące spotkanie, które owocuje na przestrzeni całego roku.

Arkadiusz Arkadio Zbozień

Zarejestruj się!

Dołącz do nas i bądź częścią Strefy Chwały Festiwal!

Kontakt

WSPÓŁPRACA, SPONSORZY, MEDIA

Andrzej Dubiel

+48 609 688 566
a.dubiel@muzadei.pl

BIURO REKOLEKCJI, REJESTRACJA RODZIN

Agnieszka Dubiel

+48 609 158 566
agnieszka.dubiel@muzadei.pl

LOGISTYKA, STREFA CHWAŁY YOUNG

Łukasz Iżyk

+48 517 120 134
l.izyk@muzadei.pl

REJESTRACJA

Emilia Iżyk

+48 517 318 531
e.izyk@muzadei.pl

ADMINISTRACJA

Barbara Gajdzik-Pawliszyn

+48 510 089 007
b.pawliszyn@muzadei.pl

art strefa

Patrycja Piec

p.piec@muzadei.pl

MULTIMEDIA

Krzysztof Łęczycki

k.leczycki@muzadei.pl