Strefa Modlitwy

Jesteśmy bardzo poruszeni ostatnią Strefą Chwały, która 6. marca odbyła się w formie online. W tym czasie otrzymaliśmy od Was ponad 1000 intencji modlitewnych, które przez cały wieczór zanosiliśmy do Pana. W trakcie tego wieczoru wielu z Was poprosiło nas również o modlitwę wstawienniczą, którą zorganizowaliśmy na platformie ZOOM. Cieszymy się, że mogliśmy Was wesprzeć naszą modlitwą i dziękujemy Wam za zaufanie! Widząc tę ogromną potrzebę i pragnienie modlitwy, chcemy kontynuować wstawiennictwo za Was i w Waszych intencjach.

Już teraz widzimy owoce tej modlitwy, widzimy jak Bóg nas posyła i jak wielka jest potrzeba wzajemnej modlitwy. Jeśli więc potrzebujesz osobistej rozmowy i modlitwy, to daj znać przez formularz, a umówimy się z Tobą na spotkanie na platformie ZOOM. Rezerwujemy na nasze spotkania każdy piątkowy wieczór w godzinach od 19:00 do 21:00. Wystarczy, że zgłosisz taką chęć, a wyślemy Ci mailem link do spotkania na platformie ZOOM i będziemy się razem modlić. Zapewniamy pełną dyskrecję i z góry dziękujemy za Twoje zaufanie. Pamiętaj, że Bóg jest dobry, a gdzie dwaj lub trzej zebrani w Jego Imię, tam On jest obecny!

Chcemy też kontynuować modlitwę w Waszych intencjach. Jeżeli więc nie chcesz spotkania na ZOOM-ie, a po prostu prosisz o wstawiennictwo w jakiejś sprawie, to również zostaw ją w poniższym formularzu, a my będziemy tę intencję zanosić do Pana!

Wszystko, czego szukasz w swoim świecie duchowym, w ogóle w swojej codzienności, w swoim życiu na co dzień, jest w środku, jest wewnątrz. Nie musimy szukać Boga na zewnątrz. (…) Wszystko, czego szukamy (miłość, spełnienie, pokój, radość) to wszystko jest w naszym sercu, bo tam mieszka Bóg. Bogu spodobało się zamieszkać w naszych sercach.

Marcin Zieliński